domowa Hodowla kotów Ragdoll

gallery/logo2

english version under construction

gallery/ragdoll
O Nas

 

Mam przyjemność powitać Was na naszej strnie internetowej! :) 

Zapraszam Was do zapoznania się z nami, naszymi kotami i kociakami. Sprawdźcie nasze planowane mioty, ale również aktualnie dostępne kocięta.

 

Nasza domowa hodowla zarejestrowana jest Cat Club Feniks, który działa pod patronatem FIFe jako członek Polskiej Federacji Felinologicznej - Felis Polonia.


Nasze wszystkie koty, ale również kociaki mają rodowody honorowane na całym świecie - nie sprzedajemy kotów bez rodowodów!

 

Nasze koty hodowlane mają komplet badań, nie tylko podstawowych. Wszystkie koty badamy na choroby genetyczne takie jak: HCM, PKD. Nasza hodowla jest wolna od FIV i FELV, a badania wykonywane są regularnie.

 

Dlaczego hodowla domowa?

Koty żyją wraz z nami w domu, towarzyszą nam cały czas we wszystkich sytuacjach i pomieszczeniach, nie są izolowane i zamykane. Kociaki od pierwszych dni są socjalizowane, przyzwyczajane do wszelkich domowych (i nie tylko) dźwięków i sytuacji, mają kontakt z dziećmi (mamy 4 małych dzieci) oraz z psami.

 

Dlaczego "Fell in Love"?

Fell in Love - zakochałem się

Fellin Love - kocia miłość

Chyba więcej dodawać nie muszę ;) Totalnie zakochaliśmy się w Ragdollach :D

Dodam jeszcze tylko, że są to koty idealne. Dokładnie takie jakie chcielibyśmy aby były koty... a do tego są piękne i urocze.

 

Kociaki w opcji do kochania (pet) opuszczają nasz dom wykastrowane.

 

Nasza hodowla jest pod stałą opieką weterynaryjną specjalisty od rozrodu zwierząt.

 

Zapraszam Was również do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Ceny kociąt hodowlanych oraz zagranicę ustalane są indywidualnie.